Cart 0

Trójwymiarowa Korekcja Skolioz wg K. Schroth

No Votes 0 Votes
mgr Dalia Woźnica
 

Celem szkolenia jest zapoznanie się z praktyczną i teoretyczną wiedzą dotyczącą leczenia skolioz.

group0
1500zł

FTM – Funkcjonalna Terapia Manualna

Celem szkolenia jest zapoznanie się z diagnostyką i najskuteczniejszymi technikami terapii manualnych – polegających na wspomaganiu leczenia narządu ruchu, w szczególności kręgosłupa i stawów obwodowych. Nauka docierania do chorych miejsc poprzez oscylacje, mobilizacje i manipulacje. Celem terapii jest zniesienie bólu i przywrócenie normalnej ruchomości w zablokowanych partiach kręgosłupa lub stawach.

group0
1895zł

Biomechaniczny Model Terapii Orofacialnej

No Votes 0 Votes
dr Roman Olejniczak
 

Celem szkolenia jest przekazanie praktycznej i teoretycznej wiedzy z zakresu neurorehabilitacji oraz nabycie umiejętności z planowania i przeprowadzenia terapii w obrębie twarzoczaszki.. W efekcie zdobyta widza i umiejętności pozwolą na prawidłową ocenę stanu zdrowia pacjenta oraz prowadzenie skutecznego programu rehabilitacji i oceny jej rezultatów. Co stwarza terapeucie możliwość wykorzystania nowych umiejętności terapeutycznych w celu poprawy stanu pacjenta oraz jego funkcjonowania w życiu społecznym.

group0
900zł

Is this baby ok? Znajdź odpowiedź w Terapii – Sarah Capelovitch

No Votes 0 Votes
Sarah Capelovitch, PT PhD
 

SZKOLENIE OBEJMUJE: Kliniczne podejmowanie decyzji Jakie są główne zmiany w rozumowaniu klinicznym w świetle aktualnych badań nad niemowlakami Najważniejsze cechy rozwoju niemowlaka do 1 roku życia Omówienie wybranych przypadków klinicznych,…

group0
1350zł
14 Cze
access_time 3:00 pm - 3:00 pm location_on Warszawa

Trójwymiarowa Korekcja Skolioz wg K. Schroth

11 Maj
access_time 9:00 am - 5:00 pm location_on Warszawa

Biomechaniczny Model Terapii Orofacialnej

keyboard_arrow_up