Wyświetlanie wszystkich 7 wyników

Biomechaniczny Model Terapii Orofacialnej

Celem szkolenia jest przekazanie praktycznej i teoretycznej wiedzy z zakresu neurorehabilitacji oraz nabycie umiejętności z planowania i przeprowadzenia terapii w obrębie twarzoczaszki.. W efekcie zdobyta widza i umiejętności pozwolą na prawidłową ocenę stanu zdrowia pacjenta oraz prowadzenie skutecznego programu rehabilitacji i oceny jej rezultatów. Co stwarza terapeucie możliwość wykorzystania nowych umiejętności terapeutycznych w celu poprawy stanu pacjenta oraz jego funkcjonowania w życiu społecznym.

group0
900zł

CranioSomatic Therapy

Pobierz pełny opis: PDF CranioSomatic Therapy współorganizator: www.csrehabinstitute.com     Termin kursu:   Moduł I: 11-13.10.2019   Moduł II: 13-15.03.2020 Cena:   720…
group0
$720

FTM – Funkcjonalna Terapia Manualna

Celem szkolenia jest zapoznanie się z diagnostyką i najskuteczniejszymi technikami terapii manualnych – polegających na wspomaganiu leczenia narządu ruchu, w szczególności kręgosłupa i stawów obwodowych. Nauka docierania do chorych miejsc poprzez oscylacje, mobilizacje i manipulacje. Celem terapii jest zniesienie bólu i przywrócenie normalnej ruchomości w zablokowanych partiach kręgosłupa lub stawach.

group0
1895zł

Is this baby ok? Znajdź odpowiedź w Terapii – Sarah Capelovitch

SZKOLENIE OBEJMUJE: Kliniczne podejmowanie decyzji Jakie są główne zmiany w rozumowaniu klinicznym w świetle aktualnych badań nad niemowlakami Najważniejsze cechy…

group0
1489zł

Kinesiology Taping w Logopedii- Plastrowanie Dynamiczne

Szkolenie obejmuje 16 godzin dydaktycznych (1 godzina dydaktyczna = 45 min.)

group0
900zł

Manualne Techniki Leczenia Zaburzeń Struktur Nerwowych

Celem szkolenia jest zapoznanie się z diagnostyką i technikami terapii struktur nerwowych w szczególności obwodowego układu nerwowego. Nauka docierania do chorych miejsc poprzez: neuromobilizacje, punkty spustowe, masaż poprzeczny i funkcjonalny. Celem terapii jest zniesienie bólu i przywrócenie prawidłowej neuromechaniki.

group0
985zł

Trójwymiarowa Korekcja Skolioz wg K. Schroth

Celem szkolenia jest zapoznanie się z praktyczną i teoretyczną wiedzą dotyczącą leczenia skolioz.

group0
1500zł